عقارات تجاري للبيع في كمبوندات الشيخ زايد

651 عقارات أخرى
  • 11

    مساحات مكتبية

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للاستثمار بموقع حيوي وسط مجتمع متكامل الخدمات

    RE/MAX Everest logo image

    ذا فور مول جنة زايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٠٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في اكبر مول بالشيخ زايد بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤١٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٤٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر عياده ع وصلة دهشور قسط شهرى54 ألف بمقدم1%

    Property Hills... logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٢٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع في اركان بلازا بالقرب من كابيتال بيزنس

    Crown Stone Realty logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة بالتكييفات في 2o5 بجوار اركان بلازا

    Property Hills VIP logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٢٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • روفان سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٩٠٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    EPD
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,روفان

    2 - 3 غرفة

  • 13

    عيادة

    ١٢٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة بمساحة ٢١٠ متر للايجار علي محور محمد بن زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده بيع 205 اركان بالم,arkan palm205,م70,متشطب

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٦٧٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة الطابق الثالث للبيع تشطيب كامل ٢٢٣ م

    East wing logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٣٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة بالتكييفات فى ويست ميدكال من سوديك

    Property  Hills. logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب دورين للبيع متشطب وسعر مميز في الشيخ زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • II أسبن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    5 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٧٬٦٢٣٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري جاهز للمعيانة للبيع في ذابوليجون ببفرلي

    Property  Hills. logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠ متر مربع

    ٣٨١٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا عياده متشطبه بالتكييفات ويست تاون سوديك

    Property  Hills. logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة طبية فاخرة متشطبة للبيع في "205 أركن بالم"

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع في 205 اركان بالم متشطبه استلام فوري

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب121 متر للبيع استلام فوري بجانب اركان بلازا

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • كلاود سايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كلاود سايد

    1 - 3 غرفة

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 142 متر استلام فوري بجانب اركان بلازا

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ١٠٧٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع73م في سنترو شارع الشباب فيو بلازا,زايد

    Rokn Real Estate logo image

    سينترو زايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محل تجاري ف قلب الشيخ زايد موقع حيوي 70م قسط

    property hills Elite logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع استلام فوري علي وصله دهشور مباشرة

    Rokn Real Estate logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب كورنر للبيع فيو المحور ذا انجل اركان بالم205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٢٢٤ متر مربع

    ١١٥٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • نوبو إستيتس ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ذا استيتس
  • 12

    عيادة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عياده بميديكال سنتر سوديك ويست الشيخ زايد

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ١٢١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في مول بجوار اركان بلازا الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٤٥ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في سوديك ويست تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده في قلب زايد في اركان فرصه استثماريه قويه

    New Avenue Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده في nexus clinic at 205 علي المحور مباشر

    New Avenue Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • روفان فيوز 360

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٠١٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    EPD
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,روفان

    2 - 3 غرفة