Properties For Sale in Badr City Under 750k EGP

35 properties
  • 8

    Apartment

    670,000 EGP

    شقه للبيع في حي الاندلس عماير ال 400 بمدينه بدر

    اصل المعمار logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    7,444 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    700,000 EGP

    شقه للبيع في مدينه بدر حي الاندلس علي شارع رئيسي

    اصل المعمار logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    7,777 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    750,000 EGP

    اقل سعر بمساحة 123م ف مدينة بدر زهره العاصمة

    اصل المعمار logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    1

    123 sqm

    6,097 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    750,000 EGP

    موقع ممميز ومساحة 113 متر بسعر لقطة بمدينة بدر

    اصل المعمار logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    1

    113 sqm

    6,637 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    650,000 EGP

    شقه للبيع اسكان اجتماعي في الأندلس

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    7,222 EGP/sqm

  • Lake Yard Residence

    Launch price:

    Coming soon

    Payment Plan: 10
    Developed by
    Awj Developments
    Cairo,Badr City,Lake Yard Residence
  • 8

    Apartment

    680,000 EGP

    شقه مميزه للبيع بمدينه بدر حي الاندلس

    اصل المعمار logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    7,555 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    580,000 EGP

    شقه للبيع بمدينه بدر حي الاندلس ارضي مرتفع بحديد

    اصل المعمار logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    6,444 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    680,000 EGP

    شقه مميزه للبيع بمدينه بدر حي الياسمين الحي الخامس

    اصل المعمار logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    7,555 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    600,000 EGP

    شقه للبيع بحدايق العاصمه في قلب جميع الخدمات

    اصل المعمار logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    6,666 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    620,000 EGP

    شقه للبيع بحدائق العاصمه 90م الاعلان ال 14

    اصل المعمار logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    6,888 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    685,000 EGP

    شقه للبيع بمدينه بدر حي الاندلس قريبةلجميع الخدمات

    اصل المعمار logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    7,611 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    750,000 EGP

    شقه للبيع بزهره العاصمه عماير راقيه باسانسير

    اصل المعمار logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    1

    113 sqm

    6,637 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    720,000 EGP

    شقه مميزه للبيع بحدائق العاصمه فيو مفتوح

    اصل المعمار logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    8,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    630,000 EGP

    شقه للبيع في اسكان اجتماعي الاندلس عند المترو

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    7,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    700,000 EGP

    شقه للبيع بحدائق العاصمه قدام كل الخدمات

    اصل المعمار logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    7,777 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    690,000 EGP

    شقه للبيع في المخابرات دور تالت

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    7,666 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    600,000 EGP

    شقه للبيع في الأندلس بسعر لقطه

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    6,666 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    690,000 EGP

    شقه للبيع في المخابرات بسعر لقطه

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    7,666 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    750,000 EGP

    شقه للبيع في كمبوند حدائق بدر خالصه اقساط

    Badr City, Cairo

    2

    1

    70 sqm

    10,714 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    700,000 EGP

    شقه للبيع في المخابرات بسعر لقطه

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    7,777 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    350,000 EGP

    شقه للبيع في كمبوند اليكو ستي نص تشطيب

    Badr City, Cairo

    2

    1

    70 sqm

    5,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    750,000 EGP

    شقه للبيع.. تشطيب سوبر لوكس.. بكمبوند حدائق بدر ..

    Badr City, Cairo

    2

    1

    63 sqm

    11,904 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    750,000 EGP

    شقه للبيع في كمبوند حدائق بدر خالصه اقساط

    Badr City, Cairo

    2

    1

    70 sqm

    10,714 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    470,000 EGP

    شقه للبيع مساكن في الحي الاول

    Badr City, Cairo

    2

    1

    66 sqm

    7,121 EGP/sqm

  • 3

    Apartment

    680,000 EGP

    شقه للبيع اسكان اجتماعي الياسمين دور اخير خالصه

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    7,555 EGP/sqm

2