Cheap 3 Bedroom Properties for sale in Shorouk City, page 19

533 properties
  • 16

    Apartment

    4,750,000 EGP

    شقة بالحى الثانى شرق فيلات

    Premium

    Hope Real Estate logo image

    Shorouk City, Cairo

    3

    2

    170 sqm

    27,941 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,200,000 EGP

    شقه دور اول 150 متر _ المنطقه السابعه نصف تشطيب

    Smartex logo image

    1st Neighborhood, 7th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    2

    150 sqm

    21,333 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,800,000 EGP

    شقه بالحي السابع دور تاني 175 م _ الترا سوبر لوكس

    Smartex logo image

    Street 14, 1st Neighborhood, 7th District, Shorouk City, Cairo

    3

    2

    175 sqm

    27,428 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,100,000 EGP

    195 متر - فيو طريق السويس - استلام فوري

    Smartex logo image

    6th Area East, Shorouk City, Cairo

    3

    2

    195 sqm

    15,897 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    3,800,000 EGP

    شقه 185م تشطيب سوبر لوكس فيو رائعىوسعر مميز

    Smartex logo image

    4th Neighborhood, 4th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    2

    185 sqm

    20,540 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,630,000 EGP

    196م علي طريق الحرية مباشر و خطوات من طريق السويس

    بيتي للمقاولات logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    3

    196 sqm

    18,520 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,145,000 EGP

    170م علي جردن خطوات طرق الحرية و كمبوند معادي فيو

    بيتي للمقاولات logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    2

    170 sqm

    18,500 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,775,000 EGP

    150م ارضي بجردن 90م فيو جردن خطوات من طريق الحرية

    بيتي للمقاولات logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    2

    150 sqm

    18,500 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,430,000 EGP

    157م جانبي المنطقة خامسة بجوار كمبوند المعادي فيو

    بيتي للمقاولات logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    3

    157 sqm

    15,477 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    530,000 EGP

    DP 400k=apt(146m+garden)finished-theres RTM units

    Falcon for Real Estate logo image

    Al Burouj Compound, El Shorouk Compounds, Shorouk City, Cairo

    3

    3

    146 sqm

    3,630 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقة 210م واجهة بحرى دقيقة لتراس مول تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    Al Waha St., 4th Neighborhood, 3rd District West, Shorouk City, Cairo

    3

    2

    210 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    5,000,000 EGP

    شقة بتصميم فيلا وتشطيب مودرن وبسعر لقطة

    Smartex logo image

    1st Neighborhood, 8th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    3

    180 sqm

    27,777 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,475,000 EGP

    157م دوررابع المنطقة الخامسة جواركمبوندالمعادى فيو

    بيتي للمقاولات logo image

    1st Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    3

    157 sqm

    15,764 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    4,000,000 EGP

    For Sale – Fully Finished Apartment in Alburouj

    clear scope logo image

3

    3

    150 sqm

    26,666 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,300,000 EGP

    شقة للبيع ف عمارات المصرية بلازا,سوبر لوكس

    Envigo Real Estate logo image

    Oasis District, Shorouk City, Cairo

    3

    1

    170 sqm

    19,411 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,430,000 EGP

    شقة 157م بحرى بأفضل تقسيم بالقرب من مدينتى تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    3

    157 sqm

    15,477 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,400,000 EGP

    شقق في ارقي مناطق الشروق

    Smartex logo image

    1st Neighborhood, 3rd District West, Shorouk City, Cairo

    3

    2

    210 sqm

    20,952 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقق للبيع بالميكرويف _ 195 م _ جميع الادوار متاحه

    Smartex logo image

    6th Area East, Shorouk City, Cairo

    3

    2

    195 sqm

    15,384 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,300,000 EGP

    Prime Location| Exclusive Price | Instant Delivery

    Smartex logo image

    1st Neighborhood, 2nd District East, Shorouk City, Cairo

    3

    3

    240 sqm

    17,916 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    4,000,000 EGP

    شقة للبيع 175م-شارع 3 حي الواحه,تشطيب سوبر لوكس

    Envigo Real Estate logo image

    Oasis District, Shorouk City, Cairo

    3

    2

    175 sqm

    22,857 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,850,000 EGP

    شقه بالمنطقه التاسعه دور اول جانبي 165 متر متشطبه

    Smartex logo image

    1st Neighborhood, 9th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    2

    165 sqm

    17,272 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,500,000 EGP

    روف للبيع ا الحي الرابع امام نادي هليوبليس

    Smartex logo image

    1st Neighborhood, 4th District West, Shorouk City, Cairo

    3

    3

    235 sqm

    19,148 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    4,250,000 EGP

    Golden opportunity for high-end housing or invest

    Harris Estates logo image

    Shorouk City, Cairo

    3

    3

    223 sqm

    19,058 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,200,000 EGP

    Ultra Lux Apartment170m with North View in Shorouk

    Good Deals logo image

    Shorouk City, Cairo

    3

    2

    170 sqm

    24,705 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقه للبيع _ المنطقه السابعه _ الدور الاول _ 150متر

    Smartex logo image

    1st Neighborhood, 7th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    2

    150 sqm

    20,000 EGP/sqm