Cheap 3 Bedroom Properties for sale in Nasr City

1,141 properties
  • 10

    Apartment

    4,939,240 EGP

    احجز شقتك دلوقتى باقل مقدم و اقساط على 8 سنوات

    Premium

    Riwaq Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    110 sqm

    44,902 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,600,000 EGP

    شقه 185 متر للبيع ترى مصطفى النحاس

    Hosny Ahmed Khalaf, 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    1

    185 sqm

    19,459 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,300,000 EGP

    شقه 165 متر للبيع شارع الطيران بجوار فندق سونستا

    Al Tayaran St., El Tawfik City, Nasr City, Cairo

    3

    2

    165 sqm

    26,060 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    3,500,000 EGP

    Apartment 147m² with an outside view for sale, unf

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    147 sqm

    23,809 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    3,600,000 EGP

    شقه الترا سوبر لوكس عمارات الضباط ال4000\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    Armed Forces Buildings, Zahraa Madinat Nasr, Nasr City, Cairo

    3

    1

    120 sqm

    30,000 EGP/sqm

  • Ta-Meri Residence

    Launch price:

    1,965,019 EGP

    Payment Plan: 10
    Cairo,Nasr City

    1 - 3 Beds

  • 9

    Apartment

    3,300,000 EGP

    شقه للبيع سوبر لوكس عمارات الفتح بسعر مميز\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    Omarat Madinet Al Fath St., Al Hadiqah Al Dawliyah, 7th District, Nasr City, Cairo

    3

    2

    126 sqm

    26,190 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    5,000,000 EGP

    شقه سوبر لوكس شارع مصطفي النحاس-منطقه تامنه\\\\\\\

    Art colorr logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    1

    190 sqm

    26,315 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,500,000 EGP

    للبيع شقه سوبر لوكس شارع احمد ابو العلابسعر مم

    Art colorr logo image

    Ahmed Abou Al Ela St., 8th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    1

    130 sqm

    26,923 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,100,000 EGP

    للبيع شقه سوبر لوكس شارع حلمي حسن بسعر مميز\\\\\\

    Art colorr logo image

    Helmy Hassan Ali St., 8th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    170 sqm

    24,117 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    3,500,000 EGP

    للبيع شقه سوبر لوكس عمارات اسكان شباب المهندسين\\

    Art colorr logo image

    Al Nasr Road, 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    125 sqm

    28,000 EGP/sqm

  • Landmark

    Launch price:

    3,117,000 EGP

    Payment Plan: 5
    Developed by
    Morshedy Group
    Cairo,Nasr City,Nasr City Compounds,Landmark

    1 - 3 Beds

  • 10

    Apartment

    5,000,000 EGP

    شقة 200 متر للبيع بالمنطقة السادسة تشطيب الترا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Mohammed Al Maqref St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    200 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    5,000,000 EGP

    Apartment 200 sqm Fully Registered with Share in L

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    1

    200 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقه ريسيل فيو حمام سباحه ف البرج الدائري 122م

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    1

    122 sqm

    20,491 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقه للبيع سوبر لوكس في حى الواحة\\\\\\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    Street 5, Al Waha City, 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    1

    160 sqm

    21,875 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,250,000 EGP

    شقة تمليك 160م سوبر لوكس للبيع بمدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Fahmy Aly St., 9th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    160 sqm

    26,562 EGP/sqm

  • True Gate

    Launch price:

    1,385,000 EGP

    Payment Plan: 15
    Developed by
    El Mansour Developments
    Cairo,Nasr City,Nasr City Compounds,True

    3 Beds

  • 13

    Apartment

    3,300,000 EGP

    شقه للبيع سوبر لوكس شارع حسنين هيكل بسعر خاص\\\\\

    Art colorr logo image

    Mohamed Hassanein Heikal St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    150 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,200,000 EGP

    للبيع شقه على الواجهه تقسيم مميز بسعر ممتاز

    Riwaq Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    3

    165 sqm

    25,454 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,400,000 EGP

    للبيع شقه الترا سوبر لوكس امتداد حسن المامون \\\

    Art colorr logo image

    Aal Othman St., 10th District, Nasr City, Cairo

    3

    3

    186 sqm

    18,279 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    4,000,000 EGP

    شقة للبيع 150م,سوبر لوكس-ببالقرب من سيتي ستارز

    Envigo Real Estate logo image

    City Stars, Masaken Al Mohandesin, Nasr City, Cairo

    3

    2

    150 sqm

    26,666 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    5,000,000 EGP

    Apartment for sale in a 2023 building near Al-Sera

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Atiya Al Sawalhi St., 8th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    200 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • Arena City Towers

    Launch price:

    4,950,000 EGP

    Payment Plan: 35
    Developed by
    Structure Line For Development
    Cairo,Nasr City,Nasr City Compounds,Arena City Towers

    2 - 3 Beds

  • 8

    Apartment

    5,000,000 EGP

    النحاس الرئيسي شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    170 sqm

    29,411 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    2,700,000 EGP

    شقه 145م باقل سعر فى لاندمارك بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    145 sqm

    18,620 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقه مميزه ع الوجهه الرائسيه ١٣٠متر ف قلب مدينه نصر

    Premium

    One Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    130 sqm

    23,076 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    2,400,000 EGP

    شقه مميزه صف اول من الوجهه تكملت اقساط فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    135 sqm

    17,777 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    2,800,000 EGP

    شقه لقطه 133م فى دجله لاندمارك فيو الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    133 sqm

    21,052 EGP/sqm

  • Terrace Madinet Nasr

    Launch price:

    2,431,000 EGP

    Payment Plan: 10
    Cairo,Nasr City,El Estad,Youssef Abbas St.,Terrace Madinet Nasr

    2 - 3 Beds