180 sqm Apartments for Sale in Qalyubia, page 2

737 properties
  • 8

    Apartment

    3,367,000 EGP

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند سكني كمتكامل

    New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    153 sqm

    22,006 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,477,000 EGP

    استثمر فلوسك ف اكبر كممبوند ف العبور الجديده

    New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    126 sqm

    27,595 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,415,000 EGP

    148 sqm Apartment with Direct Lake View | Merisa

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    148 sqm

    23,074 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,120,000 EGP

    شقه 110 متر دور تاني متكرر والClub House مجانا

    Citalia, New Obour City, Qalyubia

    2

    1

    110 sqm

    28,363 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,367,000 EGP

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور الجديده

    New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    153 sqm

    22,006 EGP/sqm

  • High City

    Launch price:

    7,377,908 EGP

    3 Payment Plans
    Developed by
    Safwa Urban Development
    Qalyubia,Obour City,5th District,High City

    2 - 3 Beds

  • 6

    Apartment

    3,367,000 EGP

    شقه مميزه 153متر داخل كمباوند جزيل بسعر لقطه

    Belbeis Road Road 10, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    153 sqm

    22,006 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    Ground Floor Apartment with 80 sqm Private Garden

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    125 sqm

    21,600 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,500,000 EGP

    Hot Deal | 175 sqm Apartment for Sale in Gardenia2

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    175 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,500,000 EGP

    175 sqm Corner Apartment for Sale | Open View

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    175 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,623,000 EGP

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ى ف العبور الجديده

    New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    23,845 EGP/sqm

  • Porto El Minya

    Launch price:

    2,759,000 EGP

    Payment Plan: 6
    Developed by
    Amer Group company
    Qalyubia,Al Khankah,El Kalag,Al Minya Road,Porto El Minya

    1 - 4 Beds

  • 8

    Apartment

    4,557,000 EGP

    فرصه استثمار كويسه داخل كمبوند متكامل

    New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    146 sqm

    31,212 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    4,375,000 EGP

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

    Al Mosheer Ahmed Ismail St. El Obour Road, 7th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    172 sqm

    25,436 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,375,000 EGP

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    175 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,080,000 EGP

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

2

    1

    110 sqm

    28,000 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    4,620,000 EGP

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    165 sqm

    28,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    5,126,300 EGP

    شقه للبيع استلام فوري كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    167 sqm

    30,696 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,971,540 EGP

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

2

    1

    110 sqm

    27,014 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,670,000 EGP

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور

    New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    110 sqm

    24,272 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,500,000 EGP

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور الجديده

    New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    153 sqm

    22,875 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,589,020 EGP

    شقة للبيع بكمبوند ميريسا بالعبور علي شارع 70مباشرة

    Emak Realestate logo image

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    2

    1

    117 sqm

    22,128 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,477,000 EGP

    فرصه مميزه لعشاق الارضي بجاردن داخل كمبوند كمتكامل

    New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    126 sqm

    27,595 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,700,000 EGP

    شقه 125م + 80م جاردن (مركز مدينه العبور)

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    125 sqm

    21,600 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,893,250 EGP

    شقة للبيع بكمبوند جاردينيا تاون بالعبور 155 متر

    Emak Realestate logo image

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    155 sqm

    25,117 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,600,000 EGP

    الحي التاسع الاكثر تمييزا ف العبور

    9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    130 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,640,000 EGP

    Last Opportunity: Discounted Residential Unit

    Citalia, New Obour City, Qalyubia

    2

    1

    110 sqm

    33,090 EGP/sqm