130 sqm Apartments for sale in Al Daqahlya, page 2

42 properties
  • 7

    Apartment

    5,080,000 EGP

    امتلك وحدتك داخل كمبوند سكني اول مطل بحر

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    The Pearl New Mansoura, New Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    121 sqm

    41,983 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,415,000 EGP

    شقه للبيع فى الزعفران مع حي الجامعه

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    El Zaafaran District, Al Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    115 sqm

    21,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,470,000 EGP

    بتفكر تسكن في المنصوره الجديده الفرصة ليك

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    New Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    103 sqm

    33,689 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,852,000 EGP

    فرصتك تحجز شقتك في احد مشروعات تحيا مصر

    we house real estate logo image

    Talkha, Al Daqahlya

    3

    2

    124 sqm

    23,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,852,000 EGP

    شقة للبيع مطلة عالنيل-المنصورة من المالك مباشرة

    Talkha, Al Daqahlya

    3

    2

    124 sqm

    23,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    5,812,500 EGP

    امتلك شقتك على النيل في قلب الهابي لاند-المنصورة

    Talkha, Al Daqahlya

    3

    2

    126 sqm

    46,130 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,255,000 EGP

    شقة للبيع بالمنصوره خطاب - احمد ماهر

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    Taqseem Al khatab, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    110 sqm

    20,500 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,090,000 EGP

    شقة للبيع بالمنصوره خطاب - احمد ماهر

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    Taqseem Al khatab, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    110 sqm

    19,000 EGP/sqm

  • Apartment - 2 Bedrooms - 1 Bathroom for sale in Ahmed Maher St. - Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    1,890,000 EGP

    شقه 105م للبيع في افضل مواقع تقسيم خطاب بسعرتجاري

    Ahmed Maher St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    105 sqm

    18,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقه للبيع بالمنصوره حي الجامعة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    Al Gamaa District, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    125 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,886,000 EGP

    شقة بخصم 10 % على البحر في المنصورة الجديدة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    New Mansoura, Al Daqahlya

    2

    2

    119 sqm

    32,655 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,625,000 EGP

    شقة للبيع بالمنصوره سندوب ناصية

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    Sandoub, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    1

    125 sqm

    13,000 EGP/sqm

  • Apartment - 3 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in Koliet Al Adaab St. - Al Mansoura - Al Daqahlya
    1

    Apartment

    1,450,000 EGP

    شقه 100م للبيع جانبي شارع النخله تشطيب سوبر لوكس

    Koliet Al Adaab St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    100 sqm

    14,500 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,300,000 EGP

    شقه تمليك 96م فيه شارع الدراسات الرئيسي

    Al-Derasat St., Al Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    96 sqm

    13,541 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,410,400 EGP

    امتلك شقة في المنصورة الجديدة على البحر

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    Boyot Compound, New Mansoura, Al Daqahlya

    2

    2

    116 sqm

    29,400 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,331,000 EGP

    امتلك شقة مطل على البحر فى المنصورة الجديدة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    Boyot Compound, New Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    128 sqm

    26,023 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,312,500 EGP

    شقة للبيع بالمنصوره الجمهورية جانبي واجهة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    Al Gomhoria Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    2

    1

    125 sqm

    18,500 EGP/sqm

1