167 sqm Apartments for Sale in Giza, page 62

16,260 properties
  • 11

    Apartment

    8,600,000 EGP

    للبيع شقة مميزة 130م في كمبوند حدائق المهندسين

    Smart-Homes Real Estate logo image

    Hadayek Al Mohandessin, 4th District, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    1

    130 sqm

    66,153 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    419,000 EGP

    3Bd+Garden Finished RTM 419K Q orCash7.6m

    Property Hills... logo image

    Nyoum October, Northern Expansions, 6 October City, Giza

    3

    3

    130 sqm

    3,223 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    47,000,000 EGP

    شقه مميزه للبيع في كمبوند جنه زايد 4

    Smart-Homes Real Estate logo image

    Janna 2, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    361,538 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    419,000 EGP

    3Bd+Garden Finished RTM 419K Q orCash7.6m

    Property Hills... logo image

    Mountain View Chill Out Park, Northern Expansions, 6 October City, Giza

    3

    3

    130 sqm

    3,223 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    253,000 EGP

    Ready to move 3bd+garden Quater253k orcash5,500.00

    Property Hills... logo image

    Dream Land St., Dream Land, Al Wahat Road, 6 October City, Giza

    3

    3

    152 sqm

    1,664 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    6,200,000 EGP

    للبيع شقة مميزة في الشيخ زايد – الحي16 الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    16th District, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    150 sqm

    41,333 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    5,700,000 EGP

    شقه مميزه للبيع في كمبوند جنه زايد واحد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    Janna 1, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    43,846 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,180,000 EGP

    بسعر مميزشقه من ارقي الشقق واميز المواقع بالحدائق

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    127 sqm

    17,165 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقة للبيع استلام فوري اول سكن الترا سوبر لوكس

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    4th District, 6 October City, Giza

    2

    2

    130 sqm

    19,230 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,500,000 EGP

    لوكيشن مميز امام ديونز فيو لاند سكيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    Al Mostakbal, 12th District, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    1

    70 sqm

    35,714 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,650,000 EGP

    شقه واجهه علي اعلي مستوي من التشطيباتموقع رائع

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    16,060 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقه للبيع في كمبوند جامعه القاهره

    Smart-Homes Real Estate logo image

    Cairo University Compound, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    1

    90 sqm

    27,777 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,750,000 EGP

    شقه مميزه للبيع في كمبوند جنه زايد واحد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    Janna 1, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    1

    130 sqm

    36,538 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    6,000,000 EGP

    شقه مميزة للبيع في كمبوند جنه زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    Janna 1, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    46,153 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    5,000,000 EGP

    شقه مميزه للبيع في جنه زايد 2

    Smart-Homes Real Estate logo image

    Janna 2, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    140 sqm

    35,714 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقه مميزة للبيع في الي الحداشر مجاورة تانيه

    Smart-Homes Real Estate logo image

    11th District, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    1

    70 sqm

    21,428 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,800,000 EGP

    شقه مميزه للبيع في كمبوند جنه زايد 4

    Smart-Homes Real Estate logo image

    Janna 2, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    2

    115 sqm

    24,347 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,250,000 EGP

    شقه مميزه للبيع في جنه اكتوبر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    Jannat October, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    2

    115 sqm

    19,565 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    3,500,000 EGP

    للبيع شقة مميزة في كمبوند دار مصر – أكتوبر 130م B

    Smart-Homes Real Estate logo image

    Dar Masr 6 October, 6 October- Wadi El Natroun Road, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    26,923 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    5,100,000 EGP

    شقه مميزه للبيع في كمبوند جنه زايد 4

    Smart-Homes Real Estate logo image

    Janna 2, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    39,230 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    6,000,000 EGP

    لوكيشن مميز فيو رائع مفتوح ناصيه بحرى اكبر مساحه

    Compact Real Estate Company logo image

    Janna 1, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    140 sqm

    42,857 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,750,000 EGP

    ارضى الوحيدة ب 2 حديقه دبل فيو مفتوح ع الكورتيارد

    Compact Real Estate Company logo image

    Al Mostakbal, 12th District, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    1

    70 sqm

    39,285 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    2,750,000 EGP

    فيو مفتوح ع الكورتيار بحرى تشطيب حديث الترا مودرن

    Compact Real Estate Company logo image

    Al Mostakbal, 12th District, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    1

    70 sqm

    39,285 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,300,000 EGP

    دبل فيو لوكيشن مميز بالفرش والاجهزة ومطبخ وتكييفات

    Compact Real Estate Company logo image

    Al Mostakbal, 12th District, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    1

    70 sqm

    32,857 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,350,000 EGP

    شقه للبيع تمويل عقارى 140م جنه اكتوبر استلام فورى

    Smart-Homes Real Estate logo image

    Jannat October, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    3

    140 sqm

    23,928 EGP/sqm