156 sqm Apartments for Sale in Giza, page 490

13,523 properties
  • 10

    Apartment

    7,308,000 EGP

    rtm lowest apartment resale open view in vye sodic

    Allocate Real Estate logo image

    Vye Sodic, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    2

    120 sqm

    60,900 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,170,000 EGP

    شقة 155متر تحميل قديم تعادل 170متر سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    1,193,600 EGP

    استلام فوري 67 متر و 86 متر رووف بمقدم 10%

    One Real Estate logo image

    Palms, Al Wahat Road, 6 October City, Giza

    2

    1

    153 sqm

    7,801 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    4,400,000 EGP

    Apartment ready to move in abha next to mountain v

    Property Hills Star logo image

    Abha, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    2

    149 sqm

    29,530 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,180,000 EGP

    شقة 155متر تحميل قديم تعادل 170متر سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    3

    155 sqm

    14,064 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    2,650,000 EGP

    للبيع شقة 136م واجهة كاملة العدادات

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    136 sqm

    19,485 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,700,000 EGP

    ناصيه بحرى فيو مفتوح لوكيشن مميز 2 بلكون سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    11th District, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    150 sqm

    24,666 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,500,000 EGP

    برايم لوكيشن فيو رائع مالك اصيل تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    Dar Misr Phase 2, 12th District, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    34,615 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    5,500,000 EGP

    Ground floor apartment with a double garden view

    THE VIEW logo image

    Al Khamayel city, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    155 sqm

    35,483 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    7,104,000 EGP

    شقة 148م في روفان سيتي الشيخ زايد استلام 2027 قسط

    Rovan, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    148 sqm

    48,000 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    2,240,000 EGP

    للبيع شقة 135م خلفي علي فيلا خاصة

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    135 sqm

    16,592 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    5,300,000 EGP

    شقة سوبر لوكس ارضي بجاردن في كمبوند الرحاب سيتي

    Core Real Estate Development logo image

    Rehab October City, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    126 sqm

    42,063 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,350,000 EGP

    شقة متشطبة بحي البوليفارد التوسعات الشمالية

    Alaqariah For Investment logo image

    District 300, Northern Expansions, 6 October City, Giza

    3

    2

    145 sqm

    16,206 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,000,000 EGP

    للبيع شقة 142م في حي البوليفارد التوسعات

    MADAEN GROUP logo image

    District 300, Northern Expansions, 6 October City, Giza

    3

    2

    142 sqm

    14,084 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    999,000 EGP

    ستوديو للبيع معا رووف 17 متر مقدم 80 الف

    One Real Estate logo image

    Palms, Al Wahat Road, 6 October City, Giza

    1

    1

    81 sqm

    12,333 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,470,000 EGP

    بأقل مقدم وأفضل انظمه سداد ٣٦شهر 100م استلام فوري

    ابراج العقارية logo image

    Gate 3 - Menkaure, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    100 sqm

    14,700 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    1,900,000 EGP

    125م الترا سوبر لوكس بالبوابه الاولي خوفو

    Mini Home. logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    1

    125 sqm

    15,200 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    4,368,550 EGP

    1bed for sale at O West (Core) with special price.

    Real Vision logo image

    O West, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    1

    1

    84 sqm

    52,006 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    5,500,000 EGP

    شقه متشطبه ارضي 143 متر بحديقه مزروعه مدخل خاص

    El Marwa For Real Estate logo image

3

    2

    143 sqm

    38,461 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    1,850,000 EGP

    للبيع في كمبوند سكن مصر الانتاج الاعلامي 6اكتوبر

    Alaqariah For Investment logo image

    Sakan Masr EMPC Compound, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    1

    106 sqm

    17,452 EGP/sqm

  • Apartment - 2 Bedrooms - 1 Bathroom for sale in Gate 3 old - Khafre - Hadayek El Ahram - Giza
    1

    Apartment

    1,344,000 EGP

    للبيع شقه ٩٦م بالتقسيط علي ٣٦ شهر بحدائق الاهرام

    ابراج العقارية logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    96 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    7,800,000 EGP

    شقه للبيع بالعفش في ش الثوره الرءيسي في الدقي ا

    Al Thawra St., Dokki, Giza

    3

    2

    150 sqm

    52,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    8,017,545 EGP

    شقة للبيع في او ويست ارضي بجاردن استلام 2026

    Core Real Estate Development logo image

    O West, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    2

    2

    120 sqm

    66,812 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة للبيع شارع أبو المعالي خلف المعهد البريطاني

    Royal Home logo image

    Abou Al Maali St., Al Agouza, Giza

    2

    1

    100 sqm

    35,000 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    1,817,000 EGP

    استلام فوري 3 غرف 110 متر بالقرب من مول مصر

    One Real Estate logo image

    Palms, Al Wahat Road, 6 October City, Giza

    3

    1

    110 sqm

    16,518 EGP/sqm