156 sqm Apartments for Sale in Giza, page 458

13,523 properties
  • 12

    Apartment

    5,300,000 EGP

    Ground floor apartment with garden, double view

    THE VIEW logo image

    Al Khamayel city, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    34,193 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,250,000 EGP

    للبيع شقة 155م دور3 دابل فيو بتقسيط ع 3سنوات

    MADAEN GROUP logo image

    Bait Al Watan Al Takmely, Northern Expansions, 6 October City, Giza

    3

    3

    155 sqm

    20,967 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,600,000 EGP

    مسلسل 2 علي المربع الذهبي حدائق اكتوبر مساحة 160 م

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    110 sqm

    23,636 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي قطعة 47 - 155 م

    Italian Neighborhood Road, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    20,769 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    15,682,000 EGP

    Apartment for Sale – 139 m² in a Prime Location

    Solana, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    1

    139 sqm

    112,820 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,800,000 EGP

    مسلسل2 حدايق اكتوبر 180م+140 م جاردن

    Italian Square, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    150 sqm

    18,666 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,250,000 EGP

    مسلسل 3 حدائق اكتوبر مساحة 165 متر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    110 sqm

    20,454 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,350,000 EGP

    شقه 155 متر ي حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    123 sqm

    19,105 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي قطعة 47 - 155 م

3

    2

    130 sqm

    20,769 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    5,650,000 EGP

    Lowest 3Beds Apt Price 172sqm In El-Sheikh Zayed

    Property Hills Star logo image

    Rewaya, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    72 sqm

    78,472 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,950,000 EGP

    بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3 قطعه 719

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    100 sqm

    19,500 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,700,000 EGP

    امتلك وحدتك 120م استلام فورى بوابة الأولى بالتقسيط

    ابراج العقارية logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    14,166 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,600,000 EGP

    مسلسل 2 علي المربع الذهبي حدائق اكتوبر مساحة 160 م

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    110 sqm

    23,636 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,400,000 EGP

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي قطعه 692

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    110 sqm

    21,818 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي 170م-مسلسل 3 قرعة 2017

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    120 sqm

    22,500 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,800,000 EGP

    مسلسل2 حدايق اكتوبر 180م+140 م جاردن

    Italian Square, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    150 sqm

    18,666 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,800,000 EGP

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3 مساحه 190م

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    150 sqm

    18,666 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,600,000 EGP

    مسلسل 2 علي المربع الذهبي حدائق اكتوبر مساحة 160 م

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    110 sqm

    23,636 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,250,000 EGP

    حدايق اكتوبر مسلسل 3 قطعة 803 مساحة 165 م

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    17,307 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,900,000 EGP

    شقتك 205 متر في حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    155 sqm

    18,709 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    مسلسل 3 قطعة 47 حدايق اكتوبر 155 متر علي الرئيسي

3

    2

    130 sqm

    20,769 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,100,000 EGP

    ارضي بجارن 145 متر و جاردن 120 متر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    140 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقه 150 متر و 40 متر اوت دور علي شارع النوادي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    150 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    1,800,000 EGP

    فرصة للشباب استلم فورى وحدتك بالتقسيط على ٤٠شهر

    ابراج العقارية logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    130 sqm

    13,846 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,150,000 EGP

    شقه 155 متر استلام فوري في حدائق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    123 sqm

    17,479 EGP/sqm