Furnished Commercial Clinics for sale in Central St.

1 property
  • 10

    Clinic

    2,665,000 EGP

    عيادة للبيع في اكتوبر الحي الاول

    Central St., 1st District, 6 October City, Giza

    36 sqm

    74,027 EGP/sqm