Commercial Cafeterias for sale in 10th District

1 property
  • 10

    Cafeteria

    162,400 EGP

    Ground F&B+Plaza View-162K DP/100Mon or 11M Cash

    The Gate Plaza Mall, 10th District, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    58 sqm

    2,800 EGP/sqm