Twin Houses for sale in Louly Beach Resort

1 property
  • 18

    Twin House

    27,000,000 EGP

    Sea & pool view, super lux, large private garden.

    Selective logo image

    Louly Beach Resort, Al Ain Al Sokhna, Suez

    6

    7

    435 sqm

    62,068 EGP/sqm