4 bedroom Chalets for sale in La Luna

1 property
  • 8

    Chalet

    6,000,000 EGP

    For Sale Chalet at La Luna Beach – Ain Sokhna

    Remax Style logo image

    La Luna, Al Ain Al Sokhna, Suez

    4

    3

    216 sqm

    27,777 EGP/sqm