Properties for sale in 9th District

39 properties
  • 6

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقه استلام فوري علي المفتاح

    9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    1

    120 sqm

    21,666 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,600,000 EGP

    Premium Living in the Best Location of the 9th

    Al Gamaa St., 9th District, Obour City, Qalyubia

    2

    2

    125 sqm

    20,800 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,350,000 EGP

    Own a Super Lux Apartment Steps from El Mehwar

    Al Gamaa St., 9th District, Obour City, Qalyubia

    2

    1

    125 sqm

    18,800 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقه استلام فوري علي المفتاح

    9th District, Obour City, Qalyubia

    2

    1

    130 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقه متشطبه علي المفتاح ف مكان حيوي جدا

    9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    120 sqm

    21,666 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقه ب استلام فوري متشطبه علي المفتاح

    9th District, Obour City, Qalyubia

    2

    2

    120 sqm

    21,666 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,600,000 EGP

    120m² apartment, super deluxe finishing,

    Al Gamaa St., 9th District, Obour City, Qalyubia

    2

    2

    120 sqm

    21,666 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,600,000 EGP

    الحي التاسع الاكثر تمييزا ف العبور

    9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    130 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,100,000 EGP

    شقه بجد متتعوضش استلام فوري ومتشطبه علي المفتاح يع

    9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    130 sqm

    23,846 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,100,000 EGP

    شقة للبيع العبور الحي التاسع متفرع من شارع البستان

    Emak Realestate logo image

    Al Bostan St., 9th District, Obour City, Qalyubia

    2

    1

    115 sqm

    18,260 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة لقطة للبيع في الحي التاسع العبور

    Pylon investment logo image

    9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    180 sqm

    19,444 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    6,650,000 EGP

    Administrative office for sale in First 2 Mall

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    9th District, Obour City, Qalyubia

    1

    1

    100 sqm

    66,500 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة لقطة للبيع في الحي التاسع العبور

    Pylon investment logo image

    9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    180 sqm

    19,444 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,200,000 EGP

    شقة للبيع بالعبور الحي التاسع شارع البستان

    Emak Realestate logo image

    Al Bostan St., 9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    160 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    6,400,000 EGP

    Apartment 300m sale at Obour City, Open view

    New Avenue Real Estate logo image

    Qatr Al Nada St., 9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    300 sqm

    21,333 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,100,000 EGP

    شقة للبيع بمدينة العبور الحي التاسع مساحة 115متر

    Emak Realestate logo image

    Al Bostan St., 9th District, Obour City, Qalyubia

    2

    1

    115 sqm

    18,260 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة للبيع 180 متر في العبور الحي التاسع

    Pylon investment logo image

    9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    180 sqm

    19,444 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    1,900,000 EGP

    اسكن بالحي التاسع 100م ارضي كاملة التشطيب

    Location Real estate' logo image

    9th District, Obour City, Qalyubia

    2

    1

    100 sqm

    19,000 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    2,250,000 EGP

    امتلك شقه 3 غرف و2 حمام بالحي التاسع باقل سعر ممكن

    Location Real estate' logo image

    9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    130 sqm

    17,307 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    3,200,000 EGP

    اسكن علي الفيو 200م خطوات من الحزام الاخضر بمصعد

    Location Real estate' logo image

    9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    200 sqm

    16,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,300,000 EGP

    140 sqm Dar Misr apartment, north-facing,open view

    Creative Real Estate logo image

    Al Thaqafa Square, 9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    140 sqm

    30,714 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,200,000 EGP

    شقة للبيع مدينة العبور الحي التاسع من المالك مباشر

    Emak Realestate logo image

    Al Bostan St., 9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    160 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    8,000,000 EGP

    شقة للبيع مميزة جدا في الحي التاسع مجاورة اولي

    Al Gamaa St., 9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    280 sqm

    28,571 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    3,850,000 EGP

    اسكن علي الفيو 212م بالحي التاسع مميزه

    Location Real estate' logo image

    9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    212 sqm

    18,160 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,450,000 EGP

    فرصة مميزة شقة أول سكن تشطيب سوبر لوكس

    العقارية جروب logo image

    Al Thaqafa Square, 9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    160 sqm

    21,562 EGP/sqm

2