Palaces for sale in Palm Beach

1 property
  • 15

    Palace

    66,360,000 EGP

    11BR Palace | Stunning Garden | Palm Beach

    Good Vibe Homes logo image

    Palm Beach, Markaz Al Hamam, North Coast

    7+

    7

    1,000 sqm

    66,360 EGP/sqm