Whole Buildings for sale in Street 10

1 property
  • 28

    Whole Building

    27,000,000 EGP

    Building for sale, 534 sq m plot and 1500 sq m

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    Street 10, 11th District, Sheikh Zayed City, Giza

    7+

    7+

    1,500 sqm

    18,000 EGP/sqm