3 bedroom Townhouses for sale in Al Motamayez District

1 property
  • 6

    Townhouse

    16,000,000 EGP

    تاون هاوس متشطب استلام فوري في مينا جاردن سيتي

    Mena Garden City, Al Motamayez District, 6 October City, Giza

    3

    3

    254 sqm

    62,992 EGP/sqm