Properties for sale in Fayed

19 properties
  • 22

    Villa

    15,000,000 EGP

    فيلا 1150م مسجلة علي شاطئ البحيرات المرة بفايد

    sherwoods property logo image

    Fayed, El Esmailia

    6

    4

    1,150 sqm

    13,043 EGP/sqm

  • 20

    Villa

    1,650,000 EGP

    فيلا مستقلة 800م سعر لقطة قرية ساحلية كبريت السويس

    sherwoods property logo image

    Fayed, El Esmailia

    3

    2

    800 sqm

    2,062 EGP/sqm

  • 14

    Villa

    6,000,000 EGP

    فيلا خاصة مستقلة 1250م في فايد على البحر

    sherwoods property logo image

    Fayed, El Esmailia

    7

    5

    1,250 sqm

    4,800 EGP/sqm

  • 15

    Villa

    17,000,000 EGP

    فيلا مستقلة خاصة 4500م شاطئ خاص فايد اسماعيلية

    sherwoods property logo image

    Fayed, El Esmailia

    6

    3

    4,500 sqm

    3,777 EGP/sqm

  • 13

    Chalet

    1,100,000 EGP

    شاليه 85 م في قرية بفايد

    sherwoods property logo image

    Fayed, El Esmailia

    2

    1

    85 sqm

    12,941 EGP/sqm

  • 12

    Chalet

    1,500,000 EGP

    Chalet 85sqm + roof 85sqm with pergola, water view

    Remax 360 logo image

    Fayed, El Esmailia

    2

    1

    85 sqm

    17,647 EGP/sqm

  • 8

    Chalet

    850,000 EGP

    شاليه للبيع 66 م بالفرش بفايد كسفريت

    sherwoods property logo image

    Fayed, El Esmailia

    1

    1

    40 sqm

    21,250 EGP/sqm

  • 11

    Chalet

    1,500,000 EGP

    شاليه 75 م بمنتجع بفايد

    sherwoods property logo image

    Fayed, El Esmailia

    2

    1

    75 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 10

    iVilla

    6,000,000 EGP

    فيلا خاصه للبيع في فايد الاسماعيليه

    آل عتيبي للمقاولات العامة logo image

    Fayed, El Esmailia

    3

    3

    250 sqm

    24,000 EGP/sqm

  • 2

    iVilla

    6,000,000 EGP

    فيلا خاصه للبيع في فايد الاسماعيليه

    آل عتيبي للمقاولات العامة logo image

    Fayed, El Esmailia

    6

    4

    250 sqm

    24,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,450,000 EGP

    شاليه 110م مؤثث بقرية البروفاج بفايداطلالة المسبح

    sherwoods property logo image

    Fayed, El Esmailia

    2

    1

    100 sqm

    14,500 EGP/sqm

  • 16

    Villa

    1,500,000 EGP

    فيلا 200م بقرية زهرة البحيرات ساحلية كبريت السويس

    sherwoods property logo image

    Fayed, El Esmailia

    3

    2

    200 sqm

    7,500 EGP/sqm

  • 5

    iVilla

    8,000,000 EGP

    فيلا لقطه للبيع في فايد الاسماعيليه

    آل عتيبي للمقاولات العامة logo image

    Fayed, El Esmailia

    4

    4

    250 sqm

    32,000 EGP/sqm

  • 14

    iVilla

    17,000,000 EGP

    فيلا لقطه للبيع في فايد الاسماعيليه

    آل عتيبي للمقاولات العامة logo image

    Fayed, El Esmailia

    7

    5

    350 sqm

    48,571 EGP/sqm

  • 15

    Chalet

    1,200,000 EGP

    شاليه 250 م 3 مستويات اطلالة بحرية في قرية بفايد

    sherwoods property logo image

    Fayed, El Esmailia

    3

    2

    250 sqm

    4,800 EGP/sqm

  • 22

    iVilla

    10,000,000 EGP

    فيلا خاصه للبيع في فايد الاسماعيليه

    آل عتيبي للمقاولات العامة logo image

    Fayed, El Esmailia

    4

    4

    1,200 sqm

    8,333 EGP/sqm

  • 6

    Chalet

    1,200,000 EGP

    شالي للبيع اول علوي ع البحر

    آل عتيبي للمقاولات العامة logo image

    Fayed, El Esmailia

    2

    1

    85 sqm

    14,117 EGP/sqm

  • 5

    Chalet

    1,800,000 EGP

    شاليه_للبيع_فايد_الاسماعيليه

    آل عتيبي للمقاولات العامة logo image

    Fayed, El Esmailia

    2

    2

    150 sqm

    12,000 EGP/sqm

  • 10

    Chalet

    1,300,000 EGP

    شاليه 150م 3 غرف اطلالة المسبح قرية البوريفاج فايد

    sherwoods property logo image

    Fayed, El Esmailia

    3

    3

    150 sqm

    8,666 EGP/sqm