Properties for sale in New Damietta, page 5

46 properties

Looks like all homes in New Damietta are taken for now

Try nearby areas or set up an alert for new listings.

Similar properties

  • 5

    Apartment

    4,600,000 EGP

    شقة 200 م بالقرية الذكية ثاني مطل الطريق الدولي

    New Damietta, Demyat

    3

    2

    200 sqm

    23,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    6,500,000 EGP

    مبني بجوار وادي دجله بـ 28 بدمياط الجديده

    HNA Real Estate logo image

    New Damietta, Demyat

    4

    2

    200 sqm

    32,500 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,915,000 EGP

    168I | تاني علوي بحرى غربي قبلي | بناة الأهرام

    Bonat Al - Ahram logo image

    Beit Al Wattan, New Damietta, Demyat

    3

    2

    145 sqm

    27,000 EGP/sqm

  • 4

    Duplex

    5,497,333 EGP

    بدروم ودور أرضي | أول مطل بحر | دمياط الجديدة

    Bonat Al - Ahram logo image

    Beit Al Wattan, New Damietta, Demyat

    3

    1

    136 sqm

    40,421 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    5,052,000 EGP

    83B | تالت علوي بحري شرقي قبلي | 200م مسطح أخضر

    Bonat Al - Ahram logo image

    Beit Al Wattan, New Damietta, Demyat

    3

    2

    210 sqm

    24,057 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,805,000 EGP

    تالت علوي | بيت وطن 2 | دمياط الجديدة | مطل بحر

    Bonat Al - Ahram logo image

    Beit Al Wattan, New Damietta, Demyat

    3

    2

    155 sqm

    31,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,100,000 EGP

    شقه للبيع بدار مصر دمياط الجديده

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    New Damietta, Demyat

    3

    2

    130 sqm

    23,846 EGP/sqm

  • 8

    Hotel Apartment

    4,420,000 EGP

    للبيع بدمياط الجديدة - وحدتك الفندقية بعائد سنوي

    Maram El shazly logo image

    New Damietta, Demyat

    2

    1

    85 sqm

    52,000 EGP/sqm

  • 7

    Duplex

    5,000,000 EGP

    دوبليكس في دمياط الجديدة غرب جامعة حورس قسط 6شهور

    Tulip, Beit Al Wattan, New Damietta, Demyat

    5

    3

    305 sqm

    16,393 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    6,500,000 EGP

    شقه في دمياط الجديدة فيو مباشر للبحر قسط سنتين

    Tulip, Beit Al Wattan, New Damietta, Demyat

    3

    2

    245 sqm

    26,530 EGP/sqm