6 bedroom Twin Houses for sale in Palm Hills

1 property
  • 10

    Twin House

    40,000,000 EGP

    Standalone Villa

    ICONIC logo image

    Palm Hills, Alexandria Compounds, Alexandria

    6

    3

    606 sqm

    66,006 EGP/sqm