تاون هاوس للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة

438 عقارات أخرى
  • تاون هاوس - 4 غرف نوم - 4 حمامات للبيع في لافيستا سيتي - كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة - العاصمة الإدارية الجديدة - القاهرة
    تاون هاوس - 4 غرف نوم - 4 حمامات للبيع في لافيستا سيتي - كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة - العاصمة الإدارية الجديدة - القاهرة
    10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس أستلام فوري في لافيستا سيتي تقسيط 5 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٧٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس باقل مقدم واقساط على 8 سنوات استلام سنه

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧٥٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب ١.٥٪؜ مقدم فقط فيليتك باقساط حتي ١٢ سنة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلج كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بأقل من سعر الشركة موقع مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٨٬٦١١٬١٢٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري قسط 8سنين على الأوسطي

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٢٥٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • فينشي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,فينشي

    3 - 5 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٧٨٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن في لافيستا سيتي بالعاصمة+خصم20%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٩٩٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بافضل سعر تاون فيلا كلاسيك استلام فوري في لافسيتا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر شقه في الـ R8 وبمقدم تعاقد 155ألف

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٦٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل مقدم و اطول فترة سداد مع لافيستا

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١١١٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار مبنيه استلام سنه بمقدم 720 الف فقط

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • ماداي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Larz Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٣١٬٤٦١٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر تاون هاوس متشطب بموقع مميز - لافيستا سيتى

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٥١٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ارجان 390م بأقل سعر وفيو مميز في المقصد

    متصدر

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بجاردن خاصه بنص سعرها بمقدم 980 الف فقط

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Lunching_villas_R8 at Ravie Compound R8

    Feeds logo image

    رافي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في R8 بمقدم يبدأ من 10%

    Feeds logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ساج

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٥٤٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Squares Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 4 غرفة

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سيليا لعاصمة الإدارية الجديدة

    Property Network logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٣٨ متر مربع

    ٨٣٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم تاون هاوس بالتقسيط علي3 سنين في لافيستا سيتي

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بجاردن استلام فوري في لافيستا سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٨٨٨٬٨٨٩ جنيه

    امتلك تاون هاوس فيلا بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • كانيون ٨

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١١٤٬٠٨٥ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Home Town Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 8

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في R8 بمقدم يبدأ من 10%

    Feeds logo image

4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٣٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحديقه تشطيب كامل بفيو مميز استلام6 اشهر

    IRTKAZ logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٩٦٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل- لافيستا سيتي قريب من حمام السباحة

    Wdeals for real estate logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بدون مقدم مع مصر ايطاليا بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تاون هاوس متشطبه بالكامل بمقدم وقسط2سنه

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٣٨٧ متر مربع

    ٢١٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • لاجونز نيو كابيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٨٧٬٣٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 - 5 غرفة

  • 8

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٨٠٬٧٦٧ جنيه

    امتلك تاون هاوس بحديقه باقل مقدم واقساط 10سنوات

    IRTKAZ logo image

    الجزر, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٨١٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العاصمة الإدارية الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العاصمة الإدارية الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…