البحث

١٤٬٨٥٤٬٠٠٠ جنيه

3

3

١٥٦ متر مربع

EGP١٤٬٨٥٤٬٠٠٠

3 غرف نوم
3 حمّامات
١٥٦ متر مربع / ١٬٦٧٩ قدم مربع
شقة للبيع في تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس

شقه 3 غرف نوم 0% مقدم لوكيشن مميز بافضل سعر

- عيش في واحدة من أهم وأقوى وجهات القاهرة الجديدة Taj City
- بيجمع بين الموقع الاستراتيجي، أسلوب الحياة، والقيمة الاستثمارية في عنوان واحد
- مجتمع متكامل مصمم للحياة العصرية بكل تفاصيلها
- استثمارك الذكي يبدأ من هنا

ليه الوحدة دي؟

- المرحلة : ORIGAMI
- التسليم : 4 سنين
- التشطيب : علي الطوب الاحمر
- الدور الاول
- المساحة : 156م²
- عدد غرف النوم : 3
- عدد الحمامات : 3
- سعر (95,160للمتر)

عايز تعرف نظام السداد؟

- إجمالي السعر: 14,854,096
- المقدم : 0 مقدم علي 12 سنه
- القسط : 309,460 علي 12 سنه

ليه Taj City؟

- مجتمع متكامل “مدينة داخل مدينة” مش مجرد كمباوند
- خدمات لايف ستايل: نادي، جيم، حمامات سباحة، مناطق تجارية ومطاعم
- مطاعم وكافيهات مميزة زي:
- Nisantasi أجواء تركية وكافيهات
- Al Beiruti Garden 8 أكل لبناني
- Kazoku مطعم ياباني من الأفضل في القاهرة الجديدة
- Zia Amelia مطعم إيطالي راقي داخل U Venues
- Tao أكل آسيوي فاخر داخل Dusit Thani
- Seagull مطعم مأكولات بحرية
- The Brasserie Lake View أجواء عصرية وسهر
- LUCCA مطبخ إيطالي وأجواء مميزة
- قريب من أهم وجهات الترفيه والمطاعم في القاهرة الجديدة
- فرصة استثمار قوية مع نمو مستمر في الطلب والقيمة
- تطوير من شركة Madinet Masr

عايز تعرف أكتر عن Taj City؟

- على طريق السويس مباشرة
- أمام مطار القاهرة الدولي
- عند مدخل القاهرة الجديدة
- 5–10 دقائق من مصر الجديدة ومدينة نصر
- دقائق من شارع التسعين والتجمع الخامس
- قريب من فنادق كبرى مثل JW Marriott و Kempinski
- سهولة الوصول للعاصمة الإدارية الجديده

Why to choose Citizen Home?

Operating in the market since 2014, Citizen Home is more than just a real estate company. We support you at every step from buying and finishing your home through our sister company, to renting, reselling, and upgrading your property whenever you’re ready.

تفاصيل العقار

نوع العقار

شقة

مساحة العقار

١٬٦٧٩ قدم مربع / ١٥٦ متر مربع

عدد غرف النوم

3

الحمامات

3

متاح من

٢٤ مايو ٢٠٢٦

مزايا

شرفة

حوض سباحة للأطفال

ردهة في المبنى

صالة رياضة مشتركة

نادي صحي مشترك

حارس أمن