شقق مؤجرة للبيع في مصر, صفحة 10

229 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيليا B2فرصة مميزة للسكن أو الاستثمار

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    -شقة للبيع في بيفرلي هيلز منطقة الخدمات 120 متر

    Jedar Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ١٣٧م مميزة فيو الجريا

    Image logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الترا سوبر لوكس الشطر الثالث عشر زهراء ا

    مجموعة نبيلة للتسويق والاستشارات العقارية logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع