عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 534

1,416 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم و قسط استلام فورى شقة بارك فيو للبيع زيد ويست

    Brokers Hub logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شقه في اللاجون فيو مميز مقدم 3.2م

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا + حمام سباحه في مينا جاردن سيتي أكتوبر

    New Avenue Real Estate logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    213م ارضي بجاردن 83م اكتوبر بلازا اقل سعر

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة متشطبة وجاهزة للاستلام في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل بموقع مميز إستلام فوري

    REV Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في أزها الشيخ زايد أقساط على 10 سنين

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٨٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | تاون هاوس ميدل اقل مقدم وتوتال استلام 2028

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزه للسكن بسعر مغري في بيفيرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا متشطبة للبيع في جراند هايتس الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    181م للبيع اكتوبر بلازا فيو النادي و حمام السباحة

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٩٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق | فرش كامل | 4 غرف | Royal City

    متصدر

    The Way logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٨٠ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر في الماركت في فاي نيو زايد

    Rokn Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور متكرر بحري بالكامل بعماره قريبه من البوابه

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على 1000متر بها حمام سباحة خاص + تشطيب كامل

    The Way logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بارك فيو للبيع، تشطيب كامل تكييفات وخزائن مطبخ

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٧٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق | لوكيشن مميز | فيلا 5 غرف

    The Way logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٢٬٥٥٨ جنيه

    لوفت فى اوويست بموقع متميز مساحة 209 متشطب للبيع

    Home Valley logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة جاهزة للسكن بجانب بيفرلى هيلز بسوديك

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | تاون هاوس دبل فيو في ليك سايد استلام 2026

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع - تاون هاوس - متشطب - بالم باركس - فوري

    Full House West logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الخمايل – نصف تشطيب فيو جاردن

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    213م كورنر اكتوبر بلازا للبيع اقل سعر في الماركت

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في one33 بأقساط لحد 10 سنين

    Rokn Real Estate logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية كاملة التشطيب بالستائر ف بالم باركس

    The Way logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع