شقق 100 متر للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 16

405 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو متشطب بمقدم 30% وتقسيط علي5 سنين

    Feeds logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان استديو استلام فوري متشطب

    Feeds logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم فى فيلاج دو لاكابيتال بالعاصمة بمقدم1.5%

    Roots Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان ستوديو بسعر الطرح الاول مع PALM HILLS

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة للبيع في العاصمة الادارية الجديدة قسط

    Held Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٦٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • دي جويا 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٦٤٬٨٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,دي جويا 2

    2 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفة واحده في العاصمة الادارية الجديدة

    Held Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95م بكمبوند بالم هيلز العاصمة بمقدم 1.5%

    GCR Developments logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم شقة بفيو مميز للبيع بأقساط - بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٤١٬٥٦٠ جنيه

    امتلك غرفه فندقيه امام البرج الايقوني,العاصمه

    ERMA Real Estate logo image

    منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو سوبر لوكس للبيع – سيليا العاصمة الإدارية

    Better Estate Investment logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • كاسيل لاند مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٨٢٬٨٥٦ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Castle Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كاسيل لاند مارك

    1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90 متر استلام فوري متشطبه بالعاصمه

    Next Level Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٩٠ متر استلام فوري متشطبه بالكامل بالعاصمه

    متصدر

    Next Level Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري بمقدم 800ألف - متشطبة وبسعر خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٨٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٦٣٬٤٥٧ جنيه

    فرصتك تمتلك وحدة مميزة في Hava compound – R8

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٩٣٬٣٣٣ جنيه

    فرصتك تمتلك وحدة مميزة في Hava compound – R8

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٠٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • انترادا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٧١٬٩٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Sorouh Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,انترادا

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٬٧٤٠٬١٩١ جنيه

    فرصتك تمتلك وحدة مميزة في Sage Lake Residence –

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتقسيط فيو البرج الأيقوني

    Elshams Real Estate logo image

    مجمع ترينيتي الشهير, ام يو-23, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتقسيط على 11 سنة بقلب العاصمة

    Elshams Real Estate logo image

2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة تشطيب كامل ف المقصد - بأقل مقدم

    Remax The Address logo image

3

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة كمبوند سيليا فيو مفتوح على النهر الأخضر

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • دي جويا ٣

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٣٢٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ديجويا 3 العاصمة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيليا – B1 | فرصة مميزة للسكن

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فاخر للبيع في سيليا – العاصمة الإدارية

    Better Estate Investment logo image

2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيليا – العاصمة الإدارية الجديدة

    Better Estate Investment logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٧٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبة خلال سنة بخصم خاص - قسط 10 سنين

    Remax The Address logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند سيليا العاصمه الاداريه

    Q VISION logo image

1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥١٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • ذا سيتي فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٥٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    EG Master Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ذا سيتي فالي

    1 - 4 غرفة